Meike Pieneman Pupil van de Week

Meike_PienemanHallo ik ben Meike Pieneman. Ik ben 10 jaar en spel sinds mijn 6e jaar bij Reiger Boys. Ik ben begonnen bij de kabouters, daarna heb ik 2 jaar in MF1 gespeeld. Vorig jaar speelde ik in ME2 en komend jaar speelt ons team in de ME2. Ik ben vanaf het begin keeper en dat vind ik erg leuk. Vooral het stoppen van Penalty's doe ik graag. Wij trainen op maandag en woensdag met het team en vrijdag heb ik keeperstraining. Zaterdag de wedstrijd dus ik ben vaak bij Reiger Boys. Mijn vader is trainer op woensdag en vrijdag. Dit jaar sponsort hij ook ons team dus kom maar eens kijken hoe mooi ons team gekleed is. Bij de MF1 en de ME2 zijn we beide keren kampioen geworden dat was er leuk om mee te maken. Ons team bestaat alleen uit meiden en dat is erg gezellig, we spellen ook vanaf het begin bij elkaar.

Ik zit in groep 6 van de basisschool de Vlindertuin en vind rekenen het leukste vak. Mijn favoriete team is Ajax, het liefst loop ik de hele dag in een Ajax shirt en trainingspak. Mijn andere hobby's zijn schaatsen en streetdance. Dus ik heb het erg druk met sporten. Ik ga met de meiden weer hard trainen zodat we dit jaar weer kampioen kunnen worden. Nu ik dit schrijf zitten we lekker op het strand in Spanje, heerlijk warm 35 graden. Vrijdag komen we terug en dan zaterdagochtend de eerste wedstrijd voor de beker en 's middags pupil van de week. Leuk einde van mijn vakantie. Ik zal de meiden van Reiger Boys goed aanmoedigen en kijk uit naar de leuke dag.

Meike Pieneman

Webshop logo site-klDemoshop is elke zaterdag
geopend van 10 tot 12 uur.

B
estellingen kunnen geplaatst
worden via de webshop en
worden afgehaald.

Hoofdsponsor
Heren selectie

ING bank

 
Hoofdsponsor
Vrouwen selectie en meiden

 
logo sina voetballab


Hoofdsponsor

Onder 10 t/m 13

logo amigoplant


Hoofdsponsor 
Onder 8 & 9 en kabouters

Vomar logo vierkant


Kledingleverancier

JAKO Sportswear   nieuw logo smpSter en subsponsors

Reiger Boys clubcard
RB Vomar clubcard nw

Mijn knip online
KNIP logo zonder payoff ZW1

facebook button

 

banner voetbal nl