rouwboeket 3Donderdag ontvingen wij het bericht, dat Kees Bankras is overleden. Kees is voorheen erg actief geweest binnen onze vereniging. Hij was degene, die er gedurende een lange periode voor zorgde, dat het clubblad De Reiger wekelijks werd gedrukt, waar de nodige uurtjes in gingen zitten en er als eindproduct altijd goed uitzag. Verder is hij lange tijd actief geweest als scheidsrechter binnen onze vereniging en heeft hij ook nog de nodige uurtjes besteed met werkzaamheden binnen onze MOT ploeg. Wij hebben Kees altijd leren kennen als een rustig persoon, die zijn werkzaamheden altijd op zijn eigen manier deed.

Wij wensen de familie heel veel sterkte toe met dit verlies.

Bestuur en leden van v.v. Reiger Boys

Overlijden Kees Bankras

Webshop logo site-klDemoshop geopend zaterdag's
van 10:00 tot 12:00 uur

Hoofdsponsor
Heren selectie

ING bank

 
Hoofdsponsor
Vrouwen selectie en meiden

logo sina voetballab


Hoofdsponsor

Onder 10 t/m 13

coming soon


Hoofdsponsor 
Onder 8 & 9 en kabouters

keukensale logo nw


Kledingleverancier

JAKO Sportswear   nieuw logo smpSter en subsponsors

facebook button

banner voetbal nl