foto collage Kai TalmaHoi allemaal!

Mijn naam is Kai Talma en ik ben 10 jaar. Sinds mijn 5e voetbal ik al bij Reiger Boys. Nu voetbal ik in het team JO11-5. Mijn positie is meestal rechts voor of spits. Mijn specialiteit is voorzetten geven en corners nemen. Wij trainen 2x per week. Op woensdagavond trainen 2 vaders ons team en op vrijdagmiddag 2 andere vaders. Eén daarvan is mijn eigen vader en die is ook onze coach. Ons team speelt al bijna 4 jaar samen. Er zijn wel een paar spelers gestopt en weer bijgekomen, waardoor we nu met 10 spelers zijn.

Ik vind voetballen erg leuk. Om zelf te spelen en om naar te kijken. Mijn favoriete team is FC Barcelona. Daar speelt namelijk mijn idool Lionel Messi. Naast het voetballen zwem ik ook bij de Heerhugowaardse Reddingsbrigade. Het is erg leuk om nu pupil van de week te mogen zijn en met de Heren 1 mee te mogen kijken en hier wat van te leren. Ik vind het best spannend, maar ik heb er heel veel zin in! REIGER BOYS 1 ZET HEM OP!!!!!!!

Groetjes Kai