Reiger Boys Kamil KaraerAfgelopen zaterdag 22 april is Reiger Boys tot overeenstemming gekomen met Kamil Karaer voor de functie van Hoofd Jeugdopleidingen. Karaer volgt hiermee Tom Boukes op die onze club verlaat voor een nieuw avontuur bij AFC ’34. Met Kamil hopen wij onze ambities en doelstellingen met betrekking tot de jeugd nog meer kracht bij te zetten. Hoewel nog jong kan Kamil bogen op een ruime ervaring in de voetballerij. Na zijn actieve spelerscarrière bij het inmiddels opgeheven Go Ahead ’18 en AFC ’34 in Alkmaar werd hij al op jonge leeftijd jeugdtrainer bij Alkmaarsche Boys waar hij ondermeer de toenmalige B1 (O17) en A1 (019) onder zijn hoede had. Tevens was Karaer ook actief als seniorentrainer bij De Kennemers en SVW ’27. Na een periode buiten het voetbal door een gezinsuitbreiding en drukke werkzaamheden begon het bij Kamil weer te kriebelen en kwam hij via diverse kennissen in contact met Reiger Boys.

De ambities en doelstellingen van Reiger Boys om de gehele jeugdopleiding naar een hoger plan te tillen passen perfect bij de ideeën van Kamil die vol goede moed deze job aanvaardde. De komende maanden zullen voor Kamil vooral in het teken staan van kennis maken met een ieder binnen de vereniging om bij aanvang van het seizoen 2017-2018 aan deze klus te beginnen.

Namens het bestuur van Reiger Boys wensen wij Kamil heel veel succes en plezier toe bij onze vereniging.

Reiger Boys Kamil Karaer