vriendenloterij logoDonderdagavond 15 februari hebben wij deelgenomen aan de bel-actie tijdens de Nationale Belmaanden 2018 van de VriendenLoterij om zo geld in te zamelen voor onze clubkas. Tussen 18:30 en 20:30 uur zijn verschillende Reiger Boys-leden benaderd door spelers uit de Vrouwen- / Heren-selectie en ook bestuursleden.

Doordat de helft van de verkochte loten ten goede komt aan het goede doel, in dit geval v.v. Reiger Boys, hebben wij een aanzienlijk bedrag binnengehaald ten gunste van onze clubkas. Circa 20 nieuwe loten zijn verkocht en van 15 bestaande loten is het doel aangepast.

Met een bestand van ruim 1000 leden is het onmogelijk iedereen op één avond te benaderen. Daarom zal er op woensdag 28 maart een nieuwe bel-actie georganiseerd gaan worden.

Heeft u reeds loten van de VriendenLoterij en zijn deze nog niet gekoppeld aan onze vereniging? Dit kan omgezet worden door te bellen met de Ledenservice via 0900 - 300 1400.

IMG 0152

IMG 0153

IMG 0154